Výroba

Nejdůležitějším produktem jsou plošiny do nebo k rodinným domům pro přepravu imobilních osob nebo jen jako účelný bytový doplněk pro stáří. Umíme plošinu napasovat do libovolných prostor s minimálními nároky na stavební připravenost.

Další specialitou výrobního programu firmy jsou hydraulické nůžkové a boční plošiny, oběžné regálové systémy - páternoster. Tato zařízení řeší originálním, ekonomickým, energeticky výhodným, prostorově nenáročným a velmi efektivním způsobem přepravu čehokoliv (osob, automobilů, zboží apod.) Tyto zařízení se uplatňují v průmyslových provozech, administrativních budovách, rodinných domech, skladech, garážích, v přístavech atd. Dalším významným produktem firmy jsou jeřáby a jeřábové dráhy. Firma zajišťuje vývoj, výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí výtahových šachet, budov, výrobních hal.

Na veškerá zařízení poskytuje firma prodlouženou záruku, záruční a možnost pozáručního servisu. Výrobky naší firmy splňují veškeré technické, bezpečnostní a hygienické normy platné u nás i v EU.Copyright 2014 Pokorný Lukáš